MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 5405920
nr 540 5920
Stolar
3 st, bemålade, + 1 st i lösa delar, målad monogramdekor med årtal, (Renoveringsobjekt)[skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 september 2008
kl 17:40:46
100 kr
250 kr
350 kr